Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Detaylı bilgi almak için lüfen bizi arayın
0216 612 24 84

Bilgisayar Kursu yada bilinen diğer adıyla Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) kursumuzda; Kursa katılan bireylerin, Şu anda var olan bilgisayar tekolojisinin geldiği aşamaya uygun olarak, başlangıç seviyesinde bilgisayar donanımlarını ve üzerinde yüklü olan yazılımları rahatça kullanabilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca interneti ve eposta yazılımlarını güvenli olarak kullanarak posta iletisi gönderme alma, ve diğer işlemleri yapabilme becerilerinin kazandırılması sağlanır.

Kursiyerler kullandıkları bilgisayarlarda bulununan kişisel verilerin güvenliğini sağlayacak işlemleride yapabilecek duruma gelirler.

Bilgisayarlarındaki kelime işlemci (Word) yazılımını kullanarak belge oluşturabilir yada var olan belgeler üzerinde düzenlemeler yapabilirler.

İş dünyasında sıklıkla kullanılan Elektronik tablolama (Excel) yazılımını kullanarak kendilerine gerekli olan iş tablolarını formülleri ile birlikte oluşturabilir yada daha önce oluşturulmuş tabloları tekrar düzenleyerek biçimlendirebilirler.

Bilgisayarda bulunan sunum hazırlama (Power Point) yazılımını kullanarak kendilerinden istenen işlere uygun içerik ve görsellerin olduğu sunumlar hazırlayabilirler. Ayrıca fotoğraf albümleride oluşturabilirler.

Kelime Bulutu:
dudullu bilgisayar kursu, imes bilgisayar kursu, çekmeköy bilgisayar kursu, sancaktepe bilgisayar kursu, şile bilgisayarlı muhasebe kursu, ümraniye bilgisayar kursu, ümraniye özel bilgisayar kursları, ümraniye bilgisayar kursları fiyatları, ümraniye bilgisayar kursları, ümraniye bilgisayar işletmenliği kursu, ofis programları kursu ümraniye, ofis programları kursu, meb onaylı bilgisayar sertifikası ümraniye, meb onaylı bilgisayar sertifikası istanbul, meb onaylı bilgisayar sertifikası, meb onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası, meb bilgisayar sertifikası, meb bilgisayar işletmenliği sertifikası, meb bilgisayar işletmenliği, bilgisayar sertifikası fiyatları, bilgisayar operatörlüğü sertifikası, bilgisayar kursu ümraniye, bilgisayar kursu ücretleri, bilgisayar kursu saatleri, bilgisayar kursu nerelerde var, bilgisayar kursu ne zaman başlayacak, bilgisayar kursu kayıtları, bilgisayar kursu kayıt 2017, bilgisayar kursu istanbul, bilgisayar kursu haftada kaç gün, bilgisayar kursu ekol, bilgisayar kursu dudullu, bilgisayar kursu ders notları, bilgisayar kursları tepeüstü, bilgisayar kursları istanbul anadolu yakası, bilgisayar kursları istanbul, bilgisayar kursları halk eğitim, bilgisayar kursları fiyatları, bilgisayar kursları çekmeköy, bilgisayar kursları atakent, bilgisayar işletmenliği